DLACZEGO MY

Pora się przedstawić i opowiedzieć trochę więcej o sobie

DLACZEGO Fit

FitSumici powstali z pasji do smacznego, aktywnego i zdrowego stylu życia. Jesteśmy tu po to by przeżyć swoje życie jak najlepiej, spełniając marzenia ludzi o super sylwetce i niezależności finansowej.

Chcielibyśmy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat odżywiania, aktywności i biznesu.

Jako FitSumici pomagamy, motywujemy, uczymy jak zmienić swój styl życia i cieszyć się zdrowiem na długie lata. Uczymy, że zdrowy styl życia to nie sprint tylko maraton i możesz je przeżyć tak jak chcesz, wyglądając tak jak chcesz. A może zapragniesz od życia czegoś więcej……!

Czym się zajmujemy

DLACZEGO Sumici

Fit Coach, Magister Wychowania Fizycznego, instruktorka gimnastyki korekcyjnej , sumo, koluchstyl , trenerka II klasy w zapasach, specjalista w zakresie dietetyki i suplementacji., menadżer sportu, z pasji sportowiec Karierę sportową zaczęłam od zapasów, później zabrałam się za inne sporty walki w tym Sumo Sportowe i Koluchstyl.

Moje najważniejsze osiągnięcia to:

Monika

Michał

DLACZEGO Sumici

Fit Coach, Magister Wychowania Fizycznego, Instruktor kulturystyki, zapasów, sumo i koluchstyl, specjalista w zakresie dietetyki i suplementacji.
Sportem zajmuje się od 5 roku życia, odziedziczyłem go w genach po rodzicach którzy byli sportowcami. Tata – zapasy i sumo, mama – lekkoatletyka. Zaczynałem od zapasów, potem sprawdzałem swoje umiejętności w innych sportach walki, teraz startuje w sumo sportowe i myślę że wychodzi mi to całkiem dobrze.

W ostatnich latach zdobyłem m.in.

Chętnie podzielę się swoją wiedzą na temat sportu, odżywiania, aktywnego trybu życia oraz łączenia biznesu ze sportową pasją.

Teraz już wiece DLACZEGO Fit i DLACZEGO Sumici

MÓJ EFEKT zmiany stylu życia

Od momentu podjęcia decyzji zmiany stylu życia zredukowałem        17 kg tkanki tłuszczowej a dobudowałem 7 kg masy mięśniowej. 

W konsekwencji zmieniając totalnie swoją sylwetkę, poziom energii i uzyskując wspaniałe samopoczucie.

A efekt utrzymuję przez cały czas!

Teraz pomagam innym osiągać wspaniałe efekty!